İÇERİĞİ

İÇERİĞİ

Her bir royal honey paket içeriği 12 adet 10 ml lik tek kullanımlık poşet barındıran ambalajlarda satışa sunulmuştur. Yapısı itibariyle şu an için Türkiye de bilinen ilk ve tek tek kullanımlık poşet baldır. 79 tl perakende satış fiyatı ile satışa sunulan Royal Honey in her bir kutusu 12 kullanımlıktır.

İçeriğindekiler; Pure Honey %98, Eurycoma longifolia %1, Panax Ginseng %1.
Hijyenik ortamda el değmeden üretilmiştir. Orjinal ürün dış ambalajı üzeri kabartmalıdır. Parmağınızı kutu üzerinde gezdirirseniz bunu kabartmayı hissedebilirsiniz.
ÖNEMLİ NOT (YAN ETKİLER & UYARILAR): Kullanıma başlamadan önce kutu üzerinde yazılanları detaylı bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz. Serin ve kuru yerde, güneş ışığından uzak, oda sıcaklığında ağzı kapalı olarak çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. İçeriğinde bulunan bileşenlere karşı alerjisi olanlar tüketicilerde yan etki yapabilir. Bu gibi bir duruma maruz kaldığınızda bir uzmandan ya da doktordan destek alınmasını tavsiye ederiz. Royal Honey ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın tedavisi amacıyla kullanılmamalıdır. Bitkisel bir besin desteğidir.

sol3

Dusuk Hapi