ETKİLERİ NELERDİR

royal honey

ROYAL HONEY NEDİR
Nelerden OLUŞUR

Orjinal Royal Honey Malezya’nın (Kinabalu Dağı) Resimlerde görmüş olduğunu daglık alanlarda yetiştirilmektedir. . En önemlisi de Royal Honeyin diğer ballardan daha etkili olmasının sebebi Kinabalu Dağı’nın geçmişte bir çok volkanik patlamaya maruz kalması ve zamanla bu bölgede afrodizyak özelliğe sahip bitkilerin türemesi ve bu bitkilerden elde edilen balların doğal olarak insan vücudunda inanılmaz bir şejilde cinsel tepkimelere yol açtığı ilk olarak 1100’lü yıllarda yöre halkı tarafından fark edilmiştir. bu sayede de tüm erkekler için farklı bir boyut kazandırmış olmalıyız ki dünya çapında neredeyse tüm erkeklerin artık günümüz de kullanmış oldugu en etkili bal haline gelmiştir.

KRALLARIN BALI
Royal Honey’in tarihçesi 1100’lü yıllara dayanıyor. Royal Honey sadece Malezya bölgesinde üretilebilen bir bal türü olduğundan dönemin kralları bu bölgeden ülkelerine Royal Honey’den tonlarca getirttiği bir çok tarih kitabına konu olmuştur. Bu sebepten Malezya Balı’nın adı Royal Honey olmuştur. (Kral Balı)

Bir çok orta doğu ülkesi her yıl yaklaşık olarak 220 ton Royal Honey Balı ithal etmektedir.
ROYAL HONEY’İ EN ÇOK TÜKETEN VE İTHAL EDEN ÜLKELER ARASINDA BAŞI ÇEKEN ORTADOĞU VE ARAP ÜLKELERİ SIRASIYLA BALKAN ÜLKELERİ VE AVRUPANIN DA ROYAL HONEY’İ ÇOK FAZLA TERCİH ETTİĞİ RESMİ RAKAMLARLA TESPİT EDİLMİŞTİR!

 

Dusuk Hapi